Пацієнтам і відвідувачам

Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім.Ю.Липи” розміщений у мальовничій лісопарковій зоні м.Винники в приміській зоні м.Львова.

Сполучення між населеними пунктами забезпечується маршрутними таксі.

Територія госпіталю озеленена фруктовими та декоративними деревами та кущами, квітковими клумбами, забезпечені місця для прогулянок та відпочинку хворих.

На території наявні паркінги для персоналу та відвідувачів установи.

У приміщенні госпіталю створені умови для перебування та лікування важких хворих, зокрема інвалідів з обмеженими фізичними можливостями, а саме: вхід у госпіталь обладнаний пандусом, в ліфтовому холі функціонує 8 ліфтів, працює 4 аптечні пункти, продуктові магазини, перукарня, таксофон, банкомат.

Госпіталь забезпечений цілодобовим постачанням гарячою та холодною водою, централізованим опаленням, має автономне енергопостачання. КЗ “Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім.Ю.Липи” створений для медичного обслуговування інвалідів та ветеранів війни, членів сімей загиблих і померлих воїнів, репресованих, дітей війни-інвалідів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, інвалідів похилого віку, учасників і ветеранів АТО.

Розташуванням корпусів та їхньою інфраструктурою можна переглянути перейшовши за цим лінком