За сприяння Генерального консульства України здійснила робочу поїздку до Кракова делегація українських медиків, зокрема: Генеральний директор Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Юрія Липи» Максим Прикупенко та Заступник головного лікаря з хірургії Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» Богдан Мальований. До складу делегації також увійшов депутат Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.

КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» є основним медичним закладом області, в якому надається спеціалізована медична допомога інвалідам та ветеранам війн і прирівняних до них категорій населення. З 2014 року госпіталь є центром медичної, психологічної та фізичної реабілітації учасників антитерорестичної операції, в якому функціонує електронний Реєстр демобілізованих учасників АТО/ООС – мешканців області і надається організаційно-методична допомога по даному профілю в лікувально-профілактичних закладах регіону.

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» – самостійний спеціалізований заклад охорони здоров’я, що забезпечує висококваліфіковану стаціонарну і консультативно-поліклінічну медичну допомогу дитячому населенню області, є центром організаційно-медичного керівництва дитячими закладами охорони здоров’я (відділеннями), розташованими на території області, базою спеціалізації і підвищення кваліфікації лікарів і середнього медичного персоналу. Лікарня розпочала свою діяльність з 1 березня 1950-го року і впродовж свого існування є провідною дитячою медичною установою Львівської області.

Під час перебування в Кракові 22.09.2021 року відбулась зустріч членів делегації з Генеральним консулом України в Кракові Вячеславом Войнаровським.

Основною метою  поїздки львівських медиків була активізація співпраці з польськими колегами, зокрема відвідання Краківської університетської клініки, а також зустріч з її директором Марціном Єндриховським, адміністрацією та лікарями КУК. Під час перебування в клініці польською стороною було проведено презентацію медзакладу і  надано можливість детального ознайомлення з роботою низки її відділень. Відбувся конструктивний та змістовний обмін думками між українськими і польськими лікарями щодо перспективних напрямків взаємовигідного співробітництва та підготовки і укладення відповідного Меморандуму.

Під час бесіди сторонами було констатовано великий потенціал для взаємодії і обміну досвідом з урахуванням досвіду набутого українською стороною під час лікування та реабілітації військовослужбовців ЗСУ поранених внаслідок військової агресії РФ у зоні проведення АТО/ООС, а також можливостей польської сторони, за підтримки ЄС, із використання сучасного медобладнання й провідних європейських методик діагностики, лікування, психологічної і фізичної реабілітації та протезування.