21 листопада ми усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи, який увібрав в себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої Революції та Революції Гідності.

Ці дві революції дали старт формуванню нового загону Героїв, підняттю патріотичної свідомості, скинули кайдани поневолення та підкорення злочинному режиму, дали можливість жити в новій демократичній державі.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй, Богом даній землі!

Сьогодні ми вшановуємо подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низько вклоняємось героям Небесної Сотні, всім хто віддав своє життя за право жити у вільній та незалежній державі. 🇺🇦
Слава Україні! Героям Слава!