Хірургічне відділення

Відділення хірургіїї є структурним підрозділом «Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім.ІО.Липи».

Досягнення відділу:
– У 1993 році одні з преших в Україні виконали лапороскопічну холецистектомію.
– У 1994 році наймовірніше найперші в Україні виконано пластику пахової грижі з використанням поліпропіленової сітки.
– З 2010 виконуються ендовенозні лазерні абляції при варикозних хворобах вен нижніх кінцівок.
– З 2014 році виконуються малоінвазивні втручання за допомогою лазерної абляції при аксілярному гіпергідрозі
– з 2019 року виконуються лапароскопічні пластики ТЕР при паховій грижі.

Одним із головних пріоритетів хірургічного відділення лікарні є забезпечення високого рівня спеціалізованої медичної допомоги контингенту, що обслуговує госпіталь, та мешканцям Львівської області. Щороку в відділенні стаціонарно лікуються понад тисячу хворих, проводиться близько 700 операцій щороку.

Лікарі надають весь спектр хірургічної допомоги, активно працюють над впровадженням у практику роботи лікарні нових методів діагностики та лікування.
їм допомагають два хірурги поліклінічного відділення, що ведуть консультативний прийом в поліклініці госпіталю. У відділенні наявні дво- та п’яти-місні палати, холи
для відпочинку та реабілітації хворих, маніпуляційні, перев’язувальні, ординаторська, сестринська та кімнати господарського призначення, їдальня.

Відділення надає допомогу хворим з такими захворюваннями:

• При жовчокам’яній хворобі, гострий та хронічний холецистити лапароскопічним і класичним методами
  • При килах передньої черевної стінки та пахових ділянок як відкритим так і лапароскопічним методом
  • При варикозних розширеннях вен за допомогою лазерної абляції і класично.
  • У відділенні лікуємо пацієнтів з захворюваннями артерій та вен і їх різні ускладнення з утворенням виразок,чи гангренозних змінах.

Окрім класичних (відкритих) оперативних втручань у відділенні проводяться:

• Аутодермопластики
  • Малоінвазивні втручання на судинах нижніх кінцівок
  • Склеротерапія
  • Пункція кіст черевної порожнини під УЗ контролем
  • Транс ректальна пункція кіст та абсцесів черевної порожнини під УЗД контролем

Всі ендоскопічні операції виконуються з використанням найновішого обладнання фірм «Storz»,«Olympus». Шовний матеріал та хірургічний інструментарій фірм, «ETHІCON»

В комплексі з оперативним лікуванням широко застосовуються консервативні методи, широкий спектр фізіотерапевтичних процедур. Впроваджено нові методи лікування: застосування медикаментозних сумішей при різних хірургічних захворюваннях

У відділенні широко використовуються можливості інших структурних підрозділів лікарні, що сприяє своєчасній та точній діагностиці хірургічної патології, впровадженню сучасних економічно ефективних малоінвазивних методів діагностики та лікування.
Наше відділення активно співпрацює з хірургічними відділеннями ЛОКЛ та онкодиспансеру, консультується кафедрою хірургії медуніверситету, В госпіталі є розширена діагностично-лабораторна база, комп’ютерна діагностика, фіброгастро та колоноскопічні методи діагностики. УЗ діагноститка органів черевної порожнини
Лікарі-хірурги – члени ассоціації хірургів України

Соловій Богдан Григорович – завідувач хірургічного відділення, хірург вищої кваліфїкаційної категорії, заслужений лікар України

Мікловші Олександр Олександрович – хірург вищої кваліфікаційної категорії.
Підуфалий Володимир Романович- хірург вищої кваліфікаційної категорії.
Соловій Маркіян Богданович – хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук
Мудра Оксана Владиславівна – хірург вищої кваліфікаційної категорії.
Кравець Григорій Петрович – хірург першої кваліфікаційної категорії
Бедрило Тарас Андрійович – хірург першої кваліфікаційної категорії
Левчак Андрій Олегович – хірург першої кваліфікаційної категорії
Шевченко Максим Сергійович – хірург другої кваліфікаційної категорії

У відділенні працюють 17 медичних сестер, 15 молодших медичних сестер

Розташування: Блок А і Б / поверх №5 /
кабінет зав. відділення, ординаторська, кабінет старшої медсестри, перев’язочна чиста, перев’язочна брудна, їдальня, палати №№ з 1-10, 11-20.

Графік роботи: 9:00 – 17:00

Телефони: 296-11-69