Відділення кістково-гнійної хірургії

Відділення кістково-гнійної хірургії надає спеціалізовану та кваліфіковану медичну допомогу мешканцям області та м.Львова з 1981-го року.

Відділення розраховано на 55 ліжок.

Щороку у відділенні лікується понад 700 хворих, у тому числі до 40% інвалідів загального захворювання, близько 10-12% інвалідів, учасників війн та АТО.

У відділенні проводиться щороку близько 600 операцій, з яких значна кількість – це складні реконструктивно-відновні операції на довгих трубчастих кістках з застосуванням новітніх технологій: радикальна секвестрнекректомія з резекцією кістки, кісткова пластика при псевдоартрозах, остеосинтез апаратами зовнішньої фіксації, артродези крупних суглобів, шкірна пластика.

Впроваджуються методики застосування цементних спейсерів насичених антибіотиками для заміщення дефектів кісток з послідуючою пластикою та МОС при незрощених переломах ускладнених остеомієлітом, у тому числі заміщення спейсером видалених ендопротезів кульшового та колінного суглобів, ускладнених нагноєнням Велику частку складають пацієнти зі складною патологією: остеомієлітичними процесами верхніх та нижніх кінцівок, особливо з післятравматичними гнійними ускладненнями, такими як остеомієлітична флегмона, післятравматичний остеомієліт з дефектом кісткової тканини та незрощеними переломами, з гострими гнійними артритами великих суглобів, остеомієлітом кісток ступні на фоні цукрового діабету. Лікування таких хворих вимагає великих зусиль як з боку медичного персоналу (операції, щоденні перев’язки, антибіотикотерапія та медикаментозне лікування, гіпсові пов’язки, догляд обмежених в пересуванні хворих), так і необхідності матеріально-технічного забезпечення відділення сучасним медичним обладнанням, достатньою кількістю інструментарію, предметами догляду, гігієни, сучасними функціональними ортопедичними ліжками, медичними меблями та приміщеннями які відповідають санітарно-гігієнічним нормам відділення гнійної хірургії.

Смаль Андрій Купріянович – завідувач відділенням, лікар ортопед-травматолог вищої категорії.

Баран Роман Петрович – лікар ортопед-траматолог вищої категорії.
Ковпак Орест Дмитрович – лікар ортопед-траматолог вищої категорії.
Степан Володимир Михайлович – лікар ортопед-траматолог.
Баран Андрій Романовичм – лікар ортопед-траматолог.
Стрельбицький Дмитро Любомирович – лікар ортопед-траматолог.

У відділенні працює 18 мед.сестер (старша медсестра, 2 медсестри перев’язувальні,
1 медсестра-маніпуляційна, 1 процедурна, 1 медсестра гіпсувальниця, 12 медсестер палатних) та 17 молодших медсестер.

Розташування: блоки В і Г / 9-й поверх / кабінети кабінет зав. відділенням, їдальня, сестринська, перев`язочна гнійна, перев`язочна чиста, кабінет старшої медсестри, палати №№ 1-10 і 11-20

Графік роботи: 9:00-17:00.

Телефони: 296-11-60

 

4.9 (97.09%) 468 votes