2-е Неврологічне відділення

2 неврологічне відділення створене у 1989 році. У 2018 році на базі 2 неврологічного відділення було створено 20 психосоматичних ліжок для лікування учасників бойових дій АТО.

Неврологічне відділення діє на правах структурного підрозділу КЗ ЛОР «ЛОГВВта репресованих ім.. Ю. Липи» і безпосередньо підпорядковується Генеральному директору госпіталю, заступнику генерального директора по лікувальній роботі. 

2-ге неврологічне відділення знаходиться на 8 поверсі госпіталю. Відділення розраховано на 60 ліжок, з них 20 психосоматичні. В нашому відділенні нараховується 22 палати.  Також в нашому відділенні знаходиться їдальня, де харчуються хворі, маніпуляційна, медсестринська кімната, 2 ванних кімнати, 1 лівативна, підсобні приміщення і гардеробні. Є 4  кабінети – завідувача відділенням, старшої медсестри, ординаторська, сестри-господині. 

У відділенні лікуються хворі із захворюваннями центральної і периферичної нервової системи: запальні захворювання ЦНС, демієлінізуючі захворювання ЦНС, цереброваскулярні захворювання і їх наслідки, хвороби хребта і вертеброгенні захворювання нервової системи, наслідки травм нервової системи і функціональні захворювання центральної нервової системи, а це інваліди війни та армії, учасники бойових дій, учасники війн (ДРА), демобілізовані учасники антитерористичної операції, особи, прирівняні до них по пільгах,  учасники Революції Гідності, репресовані та колишні політв’язні, ліквідатори аварії на ЧАЕС.

У відділенні працює 6 лікарів

Грисьо Ірина Ігорівна – завідувач відділення, лікар-невролог

Горін Петро Іванович – лікар-невролог, категорія вища
Бундз Ірина Петрівна – лікар-невролог, категорія вища
Драбина Оксана Павлівна – лікар-невролог, категорія вища
Семенова Тетяна Василівна – лікар-невролог, категорія вища

У відділенні працює 13 медичних сестер та 16 молодших медсестер.

Розташування: блоки А і Д / 8-й поверх / 
палати 2-10

Години роботи: 9:00 – 17:00

Телефони: 296-11-68

 

Rate this post