4-е Терапевтичне відділення

4-те терапевтичне відділення є структурним підрозділом КЗ ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи», функціонує з 1989 року з часу відкриття госпіталю у м. Винники.

Завідувачем відділення у 1989 – 2016 рр був Когут Ярослав Ярославович. З лютого 2016 року відділення очолює Мрочко Світлана Данилівна.

Відділення розраховано на 70 ліжок. Згідно наказу Управління Охорони здоров’я від 01.02.1994 року на базі в 4 тер. відділення розгорнуто 40 ліжок для лікування ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Крім того, у відділенні функціонує 20 ліжок для лікування хворих з ендокринною патологією.

У відділенні надається різнопланова, висококваліфікована медична допомога потерпілим від Чорнобильської катастрофи (ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, евакуйованих із зони відчуження і переселених із забруднених територій), інвалідам війн, учасникам бойових дій, репресованим, та, на протязі останніх років, учасникам АТО. Щороку в відділенні лікується близько 1600 пацієнтів.

У відділенні широко використовуються можливості інших структурних підрозділів, особливо поліклінічного відділення, що сприяє своєчасній та точній діаностиці захворювання у пацієнта.

Також наше відділення активно співпрацює з диспансером радіаційного захисту населення, ендокринологічним диспансером, обласним фтизіопульмонолічним диспансером, обласною консультативною поліклінікою, діагностичним центром та іншими медичними закладами Львова.

У відділенні проводиться діагностика та лікування хворих із захворюваннями внутрішніх органів та ендокринною патологією. Серед терапевтичних переважають кардіологічного, пульмонологічного, гастроентерологічного профілю. Також лікуються пацієнти з патологією нирок, опорно – рухового апарату. На ендокринологічних ліжках більшість пацієнтів з цукровим діабетом, із захворюваннями щитоподібної залози та ожирінням.

Медперсонал постійно вдосконалює свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації, семінарах, лекціях, конференціях місцевого, всеукраїнського та міжнародного

В штаті відділення працюють 44 працівника, з них – 6 лікарів, 18 медичних сестер (15 – з вищою атестаційною категорією), сестра – господиня, 20 молодших медсестер.

Мрочко Світлана Данилівна – завідувач відділення, лікар – терапевт вищої категоріїЛитвин Олександра Степанівна – лікар-терапевт, категорія вища
Хом’як Надія Петрівна – лікар-ендокринолог (друга кваліфікаційна категорія), лікар – терапевт (перша кваліфікаційна категорія)
Дяків-Корейба Наталія Ігорівна – лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії
Бурак Олена Володимирівна – лікар-ендокринолог

Розташування: Блок В і Г / 7 поверх /
кабінет зав. відділення,кабінет старшої медсестри, маніпуляційна, ординаторська, їдальня, палати №№ 1-10 та 11-20

Графік роботи: 9:00 -17:00.

Телефони: (032) 296-11-67
Web-cторінка: http://4therapy.in.ua

4.7 (94.55%) 33 votes