3-є Терапевтичне відділення

ІІІ-тє терапевтичне відділення створено у 1967 році на базі старого госпіталю.

З січня  1988 р.  у зв’язку із реорганізацією, відділення перебазувалося до госпіталю у м.Винники, де знаходиться і до теперішнього часу.

2002.р – на базі 3-го терапевтичного відділення відкрито єдині ліжка з лікування остеопорозу у Львівській області .

2018 р. – на базі 3-го терапевтичного відділення відкрито Центр Дорослого  Муковісцидозу.

Ліжковий фонд відділення – 55 ліжок, з яких 2 для лікування хворих  на муковісцидоз та 10 для лікування хворих з остеопорозом.

Протягом року у відділі перебувають на лікуванні 1285  пацієнтів.

Серед категорій населення які перебувають на лікуванні:
учасники АТО, учасники ІІ–ї світової війни, інваліди Радянської армії, діти війни, ліквідатори ЧАЕС, цивільне населення, інваліди загального захворювання, учасники бойових дій Афганістану, дорослі хворі на муковісцидоз.

На базі відділення  функціонує єдиний в Україні Центр Дорослого Муковісцидозу, основними напрямками діяльності якого є: визначення тактики лікування, амбулаторне консультування і стаціонарне лікування,моніторинг,навчання батьків і хворих. Керівник центру муковісцидозу активно відвідує конгреси присвяченні цьому орфанному захворюванню,стажується за кордоном з метою активного обміну досвідом з іноземними колегами задля покращення якості медичної допомоги ,що надається у центрі.

Лікарі відділення проводять активну лікувальну  та профілактичну роботу у пацієнтів з  захворюваннями серцево-судинної , дихальної системи, шлунково-кишкового тракту та  сечовидільної системи.

Лікарі відділення активно відвідують конференції та конгреси, що відбуваються у Львові і в Україні з метою надання найбільш професійної допомоги пацієнтам з використанням найбільш актуальної та нової інформації щодо лікування захворювань внутрішніх органів. На базі відділення проходять інтернатуру лікарі-інтерни.

У відділенні працює 6 лікарів.

Ткаченко Леонід Петрович – завідувач відділенням, лікар-терапевт, категорія вища, заслужений лікар України.

Бородай Любов Михайлівна- лікар-терапевт, категорія вища
Ващук Олена Іванівна- лікар-терапевт, категорія вища, позаштатний імунолог ЛОГІВР, керівник дорослого Центру Муковісцидозу
Гутвірт Валерій Романович- лікар-терапевт, категорія вища
Мороз Ірина Василівна- лікар-терапевт, І категорії
Анклевич Галина Романівна – лікар-терапевт, ІІ категорії.

У відділенні працює 12 медичні сестри, з яких 10 мають вищу категорію та  10 молодших медичних сестер

Розташування:
Головний корпус, блоки В і Г / 4-й поверх /
Відділення складається з блоку В (праве крило) та блок Г ( ліве крило).
Блок В складається з : палат №1-12, їдальні (8-20.00),
роздатки (8-20.00), маніпуляційної(00-24), сестринської (00-24)
Блок Г складається з: кабінету завідуючого відділення (9.00-17.12), ординаторська (9.00-17.12), кабінет старшої медсестри (9.00-17.12)
кімната сестри господині (9.00-17.30),палати № 13-22