2-е Терапевтичне відділення

ІІ терапевтичне відділення створене 1959 році, коли госпіталь для інвалідів війни знаходився на вул.Лисенка, потім був переведений на вул. 700-річчя Львова (вул.Чорновола) і продовжує працювати в м.Винники з грудня 1989 року.

Одним із головних пріоритетів відділення є забезпечення високого рівня спеціалізованої медичної допомоги контингенту, що обслуговує госпіталь, та мешканцям Львівської області. Щороку в відділенні стаціонарно лікуються близько тисячі хворих.

Відділення розгорнуто на 60 ліжок.

У відділенні розташовані 22 палати з різною кількістю ліжок, крім того – маніпуляційна, сестринський пост, столова, санітарні кімнати, холи для відпочинку хворих, міні-капличка.

За рік у відділенні лікується понад 1200 хворих, в основному з патологією серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, ревматизм), захворювання органів дихання, шлунково-кишкового тракту, захворювання нирок, онкопатолопя, захворювання опорно-рухового апарату, цукровий діабет.

В відділенні в основному лікуються інваліди війни та армії, учасники війни, учасники бойових дії, учасники АТО, члени сімей загиблих учасників АТО, переселені з Кримської АР, Донецької та Луганської областей або інших територій бойових дій, прирівняні по пільгах, репресовані, діти війни, інваліди загального захворювання.

В госпіталі є всі умови для комплексного обстеження хворих, а якщо потрібно то і консультації висококваліфікованих спеціалістів – хірургів, неврологів, ортопедів, урологів.
Лікарі відділення постійно вдосконалюють свій професійний рівень шляхом навчання на курсах підвищення кваліфікації, семінарах, лекціях, конференціях місцевого, республіканського та міжнародного рівня.

В своїй роботі керуються стандартами лікування згідно останніх наказів МОЗ України. Зав.відділенням два рази проходила стажування в Чехії по кардіології, що дає можливість лікувати хворих з кардіологічним нахилом.

На базі відділення проходять практику студенти медуніверситетів, в також практичну підготовку лікарі-інтерни.

У відділенні працюють 7 лікарів

Левінська Світлана Іванівна – завідувач відділенням, лікар вищої категорії, нагороджена орденом Княгині Ольги III ступені, Заслужений лікар України, ведучий терапевт госпіталю.

Шаблій Ірина Василівна – лікар вищої категорії,
Яричевська Тетяна Іванівна – лікар вищої категорії,
Рафалюк Іванна Василівна- лікар вищої категорії,
Євстратова Марта Євгенівна – лікар першої категорії
Клісовська Олена Сергіївна – лікар-терапевт, сертифікат

Старша медсестра відділення Чабан Леся Ярославівна – вища категорія.

Працюють 11 медсестер, з них у 6 чоловік вища категорія, перша категорія – 2 чол.,
друга категорія 1 чоловік; не атестовані – 3 (декретна відпустка). Сестра-господиня і
16 молодших медсестер.

Розташування: головний корпус госпіталю, блоки В, Г / 5 поверх / 
палати №№ з 1 по 24

Графік роботи: з 9.00 до 17.00

Телефони: 296-11-62

  

4.6 (91.43%) 7 votes