1-е Терапевтичне відділення

І терапевтичне відділення було створено в березні 1946 року, яке входило в склад госпіталю інвалідів Вітчизняної війни, за місцем розташування по вул.Студенток, 2. В 1949 році госпіталь був переведений на вул. Куркова (Лисенка) № 41-45 і знаходився тут до 1960 року.

Згідно розпорядження Ради Міністрів УРСР від 13.02.1960 р. № 173 на підставі наказу Міністра охорони здоров’я УРСР від 5.03.1960 р. на № 100 Львівський госпіталь був об’єднаний з Львівським республіканським госпіталем інвалідів війни і розміщений по вул. 700 річчя Львова, 45.

В 1988 році в м.Винниках закінчено будівництво першої черги для госпіталю і згідно наказу № 57 від 21.01.1988 року було проведена реорганізація і його перебазування. Відділення до 1982 року очолювала Дерябіна Ірина Григорівна. З 1982 по 2013 рік відділення очолювала Гиря Дана Теодорівна, лікар вищої категорії. Зараз відділом керує лікар вищої категорії Мікловші Леся Володимирівна.

2012р – у відділенні впроваджено ліжка з лікування хворих ревматологічного профілю, з січня 2014р впроваджено кардіологічні ліжка.

Відділення розгорнуто на 55 ліжок, з них:
10 ліжок для лікування пацієнтів кардіологічного профілю;
10 ліжок для лікування пацієнтів із захворюванням ревматологічного профілю.

В першу чергу в відділенні обслуговуються наступні категорії населення: інваліди війн та армії, учасники бойових дій, учасники війни, репресовані,учасники АТО, члени сімей загиблих воїнів АТО, переселені з Кримської АР, Донецької та Луганської області, самотні похилого віку, діти війни, особи прирівняні за пільгами, хворі безпосередньо прикріплені до поліклініки.

Основним завданням відділення є надання висококваліфікованої медичної допомоги пацієнтам з серцево-судинною патологією, ревматологічною та легеневою патологією, а також патологією шлунково-кишкового тракту.

Одночасно у відділенні працює лікар-кардіолог та лікар функціональної діагностики, що значно прискорює та покращує діагностику і визначає подальшу тактику в лікуванні даної патології.

З 2009р. в осінньо-зимовий період, коли зростає захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, згідно наказу адміністрації госпіталю на базі відділення розгортаються ліжка для госпіталізації пацієнтів з грипозною пневмонією та її ускладненнями. За цей час медперсонал набув широкого досвіду у лікуванні даної патології, ефективному використанні антибактеріальних засобів при антибіотикорезистентних формах пневмоній, та пневмоній з важким перебігом, широкого застосування оксигенотерапії та фізіотерапевтичні процедури.

Відділення надає терапевтичну допомогу, як ургентну так і планову, хворим гастроентерологічного, пульмонологічного, кардіологічного, ревматологічного профілю.

У відділенні працює 8 лікарів:

Мікловші Леся Володимирівна – завідувач І-го терапевтичного відділення.

Гавриляк Ольга Петрівна – лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії.
Кулій Ірена Володимирівна – лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії.
Фостик Ірина Ілльївна – лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії.
Жилінська Олена Миколаївна – лікар-ревматолог вищої кваліфікаційної категорії.
Крупка Мар’яна Богданівна – лікар-кардіолог першої кваліфікаційної категорії.
Мельник Зоряна Зіновіївна – лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії.
Петровська Василина Ярославівна – лікар-терапевт другої атестаційної категорії.

У відділенні працює 14 медичних сестер (із них 12 із вищою категорією, 2 із II категорією). Соя Любов Профирівна – старша медична сестра І-го терапевтичного відділення.

Розташування: блок А-Б / 7-й поверх  /
кабінет зав. відділення,ординаторська, старша медсестра, маніпуляційна, їдальня, палати №№ 1-10 і з 11-20

Графік роботи: 9:00 -17:00

Телефони: (032) 269-11-70